چند دلیل قانع کننده برای داشتن وب سایت

[ad_1]

در عصر تکنولوژی برخی از صاحبان کسب و کار هنوز ضرورت داشتن یک وبسایت را درک نکرده اند. شاید آنها نمی دانند که اکثر مشتریان قبل از خرید محصول و یا خدمات از وب سایت آنها بازدید می کنند.

 5 دلیل داشتن وب سایت

این سوال برای برخی از صاحبان کسب و کار نزد می آید که:

من مالک کسب و کاری کوچک هستم و محصولی را به شکل آنلاین نمی فروشم آیا به یک وب سایت نیاز دارم؟

پاسخ به شما بدون شک بله است.

اگر کسب و کاری دارید حتی کوچک باید یک وب سایت داشته باشید تا از رقبا پیشی بگیرید. کووید ۱۹ این را برای ما پابرجا کرد که هر چیزی از کتاب تا خانه، گل و … را می توان به شکل آنلاین فروخت. بنابراین شک نکنید که طراحی وب سایت می تواند معامله شما را رواج دهد.

دلایل متعددی وجود دارد که برای چی کسب و کار شما به یک وب سایت شغل ای نیاز دارد، حتی با وجود اینکه در همه شبکه های اجتماعی کوشش دارید. با وب داران دنبال باشید، در اینجا ۵ دلیل قانع کننده برای اینکه معامله شما نیاز به وب سایت دارد، آورده ایم.

۱ –  کسب و کار شما اعتبار به دست می آورد.

هر روز به تعداد افرادی که برای رفع نیازشان جستجوی آنلاین می کنند اضافه می شود. اگر وب سایتی ندارید مشتریان بالقوه به جستجو رقبای شما می روند که یک وب سایت دارند. داشتن یک وب سایت نه تنها اطلاعات مورد نظر آنها را آماده می کند بلکه به کسب و کار شما اعتبار می بخشد. شما در وب سایت خود مشخصاتی از قبیل آدرس، سابقه کوشش، نمونه محصولات یا پروژه های انجام شده را قرار می دهید و این دلیل اطمینان مشتریان بالقوه و اعتبار شما می شود.

۲- سئو و بهینه سازی

شاید یکی از جذاب ترین دلایل برای داشتن یک وب سایت برای کسب و کار شما این باشد که می تواند شانس شما را برای به دست آوردن مشتری های بالقوه در دنیای وب افزایش دهد.

مهمترین دلیل با ارزش و مهم بودن سئو و بهینه سازی سایت شما این است که ترافیک ارگانیک را برای کسب و کار شما ساختن کند.

سئو سایت رمز موفقیت

واقعیت این است که اگر وب سایت شما در موتورهای جستجو قابل مشاهده نباشد، افراد کمتری از محصولات یا خدماتی که می فروشید مطلع می شوند و این بدان معناست که شما مشتریان بالقوه و سود را از دست خواهید داد.

یک سئوی خوب باید با انتخاب کلمات کلیدی مناسب شروع شود و دنبال با یک محتوای باکیفیت انجام شود شما نمی توانید فقط یک مقاله ناتوان را بهینه کنید و صبر داشته باشید که رتبه خوبی داشته باشد.

۳ – در بلند زمان برای شما مقرون به صرفه است.

اگر یک کسب و کار کوچک دارید و یا به تازگی شروع به کار کرده اید، احتمالا به این فکر می کنید که بودجه طراحی سایت را ندارید، اما راه اندازی یک وب سایت ارزش اندوخته گزاری اولیه را دارد. فرقی نمی کند یک سایت شغل ای با کدنویسی باشد یا یک سایت با قطعه مهیا.

“امروزه قطعا هزینه های طراحی و ساخت سایت در سنجیدن با ابزارهای سنتی تبلیغات فراوان مقرون به صرفه است.”

طراحی سایت یک راه کم هزینه برای ترویج کسب و کار شما در بلند زمان است، حتی اگر توانایی شما در این زمینه کم باشد و نیاز داشته باشید یک طراح سایت برای محافظت و به روز رسانی سایت خود استخدام کنید.

۴ –  یک سایت همیشه در دسترس است.

برخلاف یک کسب و کار سنتی و حضوری که فقط چند ساعت در روز می تواند کسب حقوق کند، یک وب سایت می تواند در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۳۶۵ روز سال دوباره باشد حتی زمانی فروشگاه یا مغازه شما بسته است.

خرید 24 ساعته

۵ – شما مالک وب سـایت خود هستید.

راه های رایگان و کم هزینه ای دیگری برای وجود در دنیای وب وجود دارد ولی شما مالک اون نیستید و کنترل کمی برروی همه چیز دارید.

رسانه های اجتماعی یک راه عالی برای ساختن ترافیک به وب سـایت شما هستند و این یک راه عالی برای به اشتراک گذاری محتوای وب سـایت شما است ولی تنها شبکه های اجتماعی نمی توانند به شما در جاذبه مشتری کمک کنند.

برای مثال ممکن است به هر دلیلی اطلاعاتی که شما در صفحه شبکه اجتماعی بارگزاری کرده اید حذف شوند ولی در یک وب سـایت در شکل حذف داده ها می توانید از نسخه ناظر استفاده کنید.

هم حالا با تیم طراحی سایت و سئو وب داران برای داشتن یک وب سایت برنده با شماره های ۸۸۸۰۴۵۴۰ – ۰۲۱ یا ۸۸۲۷۸۷۴۵ – ۰۲۱ تماس گرفته و از مشاوره رایگان توسط کارشناسان استفاده مند شوید.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا