کیمیا علیزاده طلاق گرفت ؛ همسرش به او خیانت کرد؟ دلیل دوری چه بود؟ [+استوری معنادار کیمیا]


کیمیا علیزاده طلاق گرفت. این داستان در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب پهناور ای داشته است. در ادامه با این مطلب دنبال باشید تا زیادتر این داستان را بررسی کنیم.

دوری کیمیا علیزاده از همسرش علنی شد. کیمیا علیزاده که به دنبال شوهرش امید معدنچی، والیبالیست مهاجرت کرده بود، تمام عکس های شوهرش را در صفحه اینستاگرامش حذف و او را آنفالو کرده است.

آبان تتر

کیمیا علیزاده یکی از سرشناس‌ترین ورزشکاران تاریخ ایران است. او به واسطه مدالی که در بازی‌های المپیک به دست آورد تبدیل شد به اولین زن تاریخ ورزش ایران که توانسته در المپیک کسب مدال کند.

کیمیا علیزاده، تاریخ ساز تکواندوی ایران با اظهار پشیمانی از ازدواج خود، عکس های همسر خود را از صفحه غیر واقعی خود حذف و ایشان را آنفالو کرد. در ادامه دنبال با جزئیات این خبر دنبال ما باشید.

کیمیا علیزاده طلاق گرفت ؛ دلیل دوری کیمیا چیست؟

کیمیا علیزاده در آخرین روزهای مرداد ۹۷ در سن ۲۰ سالگی با حامد معدنچی از ورزشکاران والیبالیست ازدواج کرد و این دو ورزشکار به جرگه متاهلان پیوستند. کیمیا علیزاده تکواندوکار اسبق سرزمین، با انتشار عکسی شگفت آور از خودش در صفحه شخصی اش نسبت به ازدواجش ابراز پشیمانی کرده است.

کیمیا علیزاده زنوزی در نوزدهم تیرماه ۱۳۷۷ در شهر کرج به دنیا آمد. خانواده ی کیمیا اصالتا آذری هستند، پدرش اهل شهر زنوز واقع در قسمت مرکزی شهرستان مرند استان آذربایجان شرقی است و یک کارگاه ساخت رومیزی دارد، مادرش نیز اهل استان اردبیل می باشد. کیمیا فرزند اول خانواده است و یک برادر کوچک تر از خودش دارد.

کیمیا علیزاده که به دنبال شوهرش امید معدنچی (والیبالیست) مهاجرت کرده بود ، تمام عکس های شوهرش را در صفحه اینستاگرامش حذف و او را آنفالو کرده است. کیمیا علیزاده تکواندوکار اسبق سرزمین، با انتشار عکسی شگفت آور از خودش در صفحه شخصی اش نسبت به ازدواجش ابراز پشیمانی کرده است.

خبر ازدواج ناگهانی کیمیا علیزاده با حامد معدنچی مردمی پوش والیبالیست سرزمین در سال 97 همانقدر شگفت آور بود که حالا قصـه دوری او به همان اندازه شگفت آور شده است. در همین راستا ظاهرا خبر دوری او از همسرش جدی شده است برای چی که اخیرا علیزاده تصویری از خودش در لباس عروسی با متنی دردناک منتشر کرده که با واکنش های زیادی از سو مخاطبینش روباه رو شده است.

کیمیا علیزاده طلاق گرفت ؛ همسرش به او خیانت کرد؟ علت جدایی چه بود؟

او در این متن نوشته:

یه روز آدمی اومد تو زندگیم که فکر نمیکردم خوب تر از اون وجود داشته باشه اما با رفتنش پابرجا کرد وجود داره
اونم نه یکی،نه دوتا، بلکه به تعداد موهای سرم، آدم خوب تر از اون وجود داره!

پِی بردم واسه یه چیزایی گریه کردم که حتی ارزش اخم کردن هم نداشت!!

همسر سابقش ولی هنوز تصاویر او را از پیجش برنداشته است. در ادامه دید کنید:

کیمیا علیزاده طلاق گرفت ؛ همسرش به او خیانت کرد؟ علت جدایی چه بود؟

از کوشش های اخیر کیمیا در فضای غیر واقعی می توان خیال زد که او کماکان تصمیم دارد در آلمان بماند. با توجه به نقد های شدیدی که از عملکرد کیمیا در ورزش شده بود و همچنین حواشی های غیر واقعی او عده ای از کارشناسان اعتقاد داشتند شاید او از مهاجرت پشیمان شده باشد. اما کیمیا در آخرین فعالیتی که در فضای غیر واقعی داشته این شایعه را تکذیب و پیام جدیدی به منتقدانش داده است.

او با انتشار تصویری از خودش نوشته که تصمیم دارد در سرزمین آلمان بماند و همه چیز را از جدید بسازد. به اعتقاد کاربران فضای غیر واقعی، باید دید این پافشاری کیمیا برای ماندن و پیشرفت تا کجا پاسخ خواهد داد.

کیمیا علیزاده طلاق گرفت ؛ همسرش به او خیانت کرد؟ علت جدایی چه بود؟ [+استوری معنادار کیمیا]

زیادتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *