مهرشاد اسدی پرسپولیس ؛ سلیمانی و اسدی با پرسپولیس ۵ ساله بستند + [عکس]

[ad_1]

مهرشاد اسدی پرسپولیس . سلیمانی و اسدی با پرسپولیس ۵ ساله بستند و به این تیم ملحق شدن. در ادامه مطلب پرسپولیس مهرشاد اسدی دنبال فیگار باشید.

ابوالفضل سلیمانی و مهرشاد اسدی بازیکنان کم سن پرسپولیس که مدتی است تیم بزرگسالان را همراهی می‌کنند و تحت نظر کادر فنی قرار دارند، امروز با وجود در باشگاه قرارداد پنج ساله‌ای را به امضا رساندند.

مهرشاد اسدی پرسپولیس

سلیمانی و اسدی با پرسپولیس ۵ ساله بستند + [عکس]

پرسپولیس مهرشاد اسدی
پرسپولیس مهرشاد اسدی

ابوالفضل سلیمانی و مهرشاد اسدی بازیکنان کم سن و با آتیه فوتبال ایران و پرسپولیس که مدتی است تیم بزرگسالان را همراهی می‌کنند و تحت نظر کادر فنی قرار دارند، امروز با وجود در باشگاه قرارداد پنج ساله‌ای را به امضاء رساندند. این دو بازیکن برای دوره نزد روی رقابت‌ها در فهرست زیر ۲۳ سال پرسپولیس قرار می‌گیرند. همچنین محمد عمری، چیز تازه کم سن سرخپوشان قرارداد خود را برای ۵ سال دیگر با پرسپولیس تمدید کرد.

زیادتر بخوانید:

مهرشاد اسدی پرسپولیس

پرسپولیس مهرشاد اسدی
پرسپولیس مهرشاد اسدی

از سویی دیگر قرارداد استاد برزیلی پرسپولیس که سپس از توافق نهایی یکشنبه‌شب برای پیوستن به کادر فنی پرسپولیس درون تهران شده بود، امروز به امضای نهایی رسید.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار مهرشاد اسدی پرسپولیس سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا