مسافرت رئیس جمهور به آمریکا ؛ سبب رفتن ابراهیم رئیسی به نیویورک چیست؟! [+عکس]

[ad_1]

مسافرت رئیسی به آمریکا برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد انجام خواهد شد. برنامه‌ریزی‌های مقدماتی برای وجود آیت خدا رئیسی در سازمان ملل انجام شده است.

سال قبل و به سبب شرایط ویژه جهانی، رئیسی به نیویورک مسافرت نکرد. در ادامه با خبر مسافرت ابراهیم رئیسی به نیویورک دنبال فیگار بمانید.

مسافرت رئیسی به آمریکا

ابراهیم رئیسی نیویورک

سفر رئیسی به آمریکا
مسافرت رئیس جمهور به آمریکا, ابراهیم رئیسی نیویورک, مسافرت ابراهیم رئیسی به آمریکا,

مسافرت رئیس جمهور به آمریکا

علی بهادری سخنگوی دولت از شروع برنامه‌ریزی‌ها برای وجود و سخنرانی رییس جمهوری در مجمع عمومی سازمان ملل متحد خبر داد.  علی بهادری جهرمی گفته که برنامه‌ریزی مقدماتی برای وجود رئیسی در نشست عمومی سازمان ملل متحد انجام شده است. این نخستین مسافرت ابراهیم رئیسی به آمریکا جهت شرکت و سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل است.

وی تاکید کرد: «در جلسه دولت هم گزارشی در این زمینه ارائه شد و وزیر نیرو نیز به زودی سفری به افغانستان خواهد داشت که یکی از مهمترین قسمت‌های اون پیگیری حقابه ایران و تحقق اون است».

زیادتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار مسافرت رئیسی به آمریکا سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه  کنید.[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا