مرگ یکی از اعضای گروه بی تی اس حین اجرا در کنسرت! [+عکس و فیلم]

[ad_1]

فیلم منتشر شده از آنچه مرگ یکی از اعضای گروه بی تی اس (BTS) در حال اجرا در کنسرت عنوان شده بازتاب پهناور ای در فضای غیر واقعی داشته است.

در فیلمی که منتشر شده است، شیء ای عظیم از سقف محل کنسرت روی یک از اعضای موسیقی می‌افتد و اورا نقش بر زمین می‌کند! در ادامه با خبر مرگ اعضای گروه بی تی اس دنبال فیگار بمانید.

مرگ یکی از اعضای گروه بی تی اس

فیلم مرگ یکی از اعضای بی تی اس

مرگ یکی از اعضای گروه بی تی اس
مرگ اعضای گروه بی تی اس, فیلم مرگ یکی از اعضای بی تی اس

افتادن تابلو در کنسرت گروه بی تی اس

گفتنی است، بررسی های ما علامت می دهد این فیلم مربوط به حادثه ای است که پنجشنبه شب در کنسرتی در سرزمین هنگ کنگ اتفاق افتاده و هیچ ربطی به گروه BTS ندارد. خواننده هنگ کنگی هم قطع نخاع شده و الآن زنده است. بی تی اس آرمی ها در ایران چندی است در پی دوری موقت گروه BTS آهنگ ها و اجراهای سولو اعضای این گروه را دنبال می کنند.

فیلم افتادن تابلو روی اعضای گروه بی تی اس

زیادتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار مرگ یکی از اعضای گروه بی تی اس سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه  کنید.[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا