قیمت پژو پارس امروز دوشنبه 10 مرداد 1401+ قیمت محصولات ایران ماشین

[ad_1]

در این پست از صفحه اقتصاد قیمت پژو پارس امروز دوشنبه 10 مرداد 1401 دنبال با قیمت سایر محصولات ایران ماشین از نظرتان می گذرد. رصد بازار ماشین علامت دهنده اون است که امروز غالب تولیدات این شرکت با تغییر در بازار قیمت گذاری شدند.
پژو ۲۰۶ تیپ دو بدون تغییر ۳۰۳ میلیون تومان معامله شد. ۲۰۶ تیپ ۵ فول هم در مدل  ۱۳۹۹ امروز هم بدون تغییر ۳۶۰ میلیون تومان معامله شد.پژو ۲۰۷ دنده‌ای سقف پانوراما چند روزی است بدون تغییر ۴۱۰ میلیون تومان معامله می شود.
نسخه اتوماتیک با سقف شیشه ای و در مدل ۱۴۰۰، بدون تغییر ۶۰۸  میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای با سقف فلزی و مدل ۱۴۰۱  هم همانند سایر مدل های این ماشین تغییری نداشت و ۳۹۷ میلیون تومان معامله می شود.پژو ۴۰۵ در نسخه بنزینی بدون تغییر ۲۹۵ میلیون معامله می شود.

این ماشین در نسخه دوگانه سوز هم بدون تغییر قیمت ۳۱۰ میلیون تومان را ثبت کرد.
پژو پارس LX مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۳۷۲  میلیون تومان معامله شد. این ماشین در مدل ۱۴۰۱ و با موتور XU۷ هم تغییری نداشت و ۳۱۵ میلیون تومان معامله می شود.
پارس ELX-TU۵، خودروی جدید ایران ماشین بدون تغییر در بازار ۴۲۵ میلیون تومان قیمت خورد.
پژو ۲۰۰۸ پس از افزایش دیروز امروز بدون تغییر ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان معامله شد.سمند LX  در مدل ۱۴۰۱ تغییری در قیمت خود نداشت و ۳۰۲ میلیون تومان قیمت خورد.
این ماشین با موتور  EF۷ هم بدون تغییر۳۳۰ میلیون تومان معامله شد دنا ساده مدل ۱۴۰۱ با ۴ میلیون افزایش ۴۰۴ میلیون تومان قیمت خورد.
این ماشین در نسخه توربو اتوماتیک هم بدون تغییر بود و در بازار ۵۱۰  میلیون تومان معامله می شود.
تارا اتوماتیک بدون تغییر ۵۹۰ میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای هم تغییری نداشت و ۴۶۵ میلیون تومان معامله می شود.
رانا پلاس بدون تغییر ۳۰۰ میلیون تومان معامله می شود. این ماشین در نسخه با سقف شیشه ای ۲ میلیون گران شد و ۳۳۰ میلیون تومان قیمت خورد.
پراید ۱۱۱ بدون تغییر ۲۰۴ میلیون تومان معامله شد و نسخه ۱۳۱ هم بدون تغییر بود و امروز در بازار ۱۸۳ میلیون تومان معامله شد. پراید وانت یا همان ۱۵۱ با ۲ میلیون افزایش در بازار ۱۸۵ میلیون تومان قیمت خورد.
کوییک اتوماتیک پلاس در مدل ۱۴۰۱ با ۵ میلیون کاهش ۳۱۵ میلیون تومان معامله می شود. نسخه ساده و دنده ای این ماشین همینگونه ۲۱۵ میلیون تومان معامله شد.

ساینا EX دنده ای بدون تغییر ۲۱۱ میلیون تومان معامله می شود.

تیبا هاچبک بدون تغییر ۲۰۵ میلیون قیمت خورد. نسخه صندوقدار این ماشین هم تغییری نداشت و ۱۹۴ میلیون تومان قیمت خورد.

قیمت شاهین در مدل ۱۴۰۰ بدون تغییر همچنان در بازار ۳۶۸ میلیون تومان اعلام می شود. قیمت مدل ۱۴۰۱ هم بدون تغییر ۳۷۵ میلیون تومان معامله شد.
قیمت روز ماشین در جدول زیر آمده است:

ایرانخودرو

سایپا

 

استعلام قیمت خودروهای صفر چگونه است؟

استعلام قیمت روز محصولات ایران ماشین براساس بررسی کارشناسان ماشین از نمایندگی‌ها و استعلام بازار انجام شده و سپس در سایت منتشر می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 3 میانگین: 3]

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا