فیلم کامل رقص سردار آزمون کنار لیلا بلوکات در مهمانی

[ad_1]

فیلم کامل رقص سردار آزمون کنار لیلا بلوکات در مهمانی

رقص سردار آزمون کنار لیلا بلوکات در مهمانی که بامزه و جذاب است.

ویدیوی از سردار آزمون در کنار لیلا بلوکات در فضای غیر واقعی منتشر شده که سردار آزمون در حال رقصیدن است.

رقص بامزه سردار آزمون

سردار آزمون از فوتبالیست های جنجالی کشورمان بوده که در چند سال اخیر حسابی به دلیل رابطه های مختلفش مورد توجه قرار گرفته است.

رابطه او با یک دختر روسی که کارش به دادگاه کشید و این دختر مدعی بود در رابطه با سردار آزمون مالک یک فرزند شده ولی این فوتبالیست بچه را بر وظیفه نمی گیرد و او را رها کرده است.

در نهایت دادگاه به نفع این دختر نظر داد و سپس از آزمایش های dna همه مطالبات این دختر توسط سردار آزمون پرداخت شد

سردار آزمون که با آناهیتا کریمی ازدواج کرده است الآن ویدیویی از رقص او با لیلا بلوکات در فضای غیر واقعی منتشر شده که مورد توجه قرار گرفته است.

همچنین ببینید ساعت مچی رولکس سردار آزمون با الماس تزئین شده

سردار آزمون بازیکن تیم مردمی کشورمان متولد ۱۱ دی ۱۳۷۳ در گنبدکاووس بوده و در لیگ آلمان بازی می کند و در حال آماده عضو تیم بایرلورکوزن آلمان است.

شروع فوتبال وی در سن ۹ سالگی طی سفری خانوادگی در ترکمنستان شکل گرفت. اولین باشگاه فوتبال آزمون تیم عقاب مرقد بود. همچنین او در نوجوانی بازیکن والیبال بود و به تیم والیبال زیر ۱۵ سال ایران نیز دعوت شده بود. پس از چند سال بازی برای عقاب، او به تیم شموشک گرگان پیوست و پس از اون به تیم اتکا گرگان در لیگ فوتبال دسته یک ایران پیوست.

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده است در قطعه دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا اینجا کلیک کنید و به مدیر سایت پیام بدهید

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا