فیلم لورفته رقص سردار آزمون در کنار لیلا بلوکات در مهمانی خصوصی [+فیلم]


فیلم لورفته رقص سردار آزمون در کنار لیلا بلوکات در مهمانی خصوصی در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب پهناور ای داشته است. در ادامه با این مطلب دنبال باشید تا زیادتر این داستان را بررسی کنیم.

فیلم منتشر شده از رقص سردار آزمون و لیلا بلوکات در یک مهمانی خصوصی در اینستاگرام جنجال به پا کرد. مهاجم ترکمن تیم مردمی فوتبال ایران، عاشق اسب‌سواری است و اسب‌های گران‌قیمتی در ایران و حتی سرزمین استرالیا دارد که قیمت برخی از آنها به ۳۰۰ هزار دلار می‌رسد.

آبان تتر

در این ویدیو که با نیت خیرخواهانه مراسم تولدی برای افراد کم توان گرفته شده است، سردار آزمون در وجود لیلا بلوکات دست در دست این افراد می رقصد.

فیلم لورفته رقص سردار آزمون در کنار لیلا بلوکات در مهمانی خصوصی [+فیلم]

آزمون که رشته اسب‌سورای را در کنار فوتبال به شکل زبر دست دنبال می‌کند، بیمه را هم برای شغل خود جدی گرفته و اسب‌های خود را تحت لباس بیمه قرار می‌دهد.

سردار آزمون در دنیال فوتبال به فکر حضوری پرقدرت در دوره جدید بوندس لیگا و مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ است. سردار آزمون در گفتگوی تلویزیونی با اعلام اینکه کارهای ازدواجش تا خواستگاری نزد رفته گفت سپس از رقابت های جام جهانی ازدواج می کند.

ویدیوی رقص سردار آزمون را در ادامه دید کنید:

بازیکن تیم بایر لورکوزن که روحیه شوخی دارد و هیچ‌گاه صحبت های جدی و طنزش را نمی توان از یکدیگر تشخیص داد، در مصاحبه ای با محمد حسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر در مورد تاریخ ازدواج و شرط شگفت آور خانواده عروس صحبت کرد.

سردار آزمون به استقلال پیوست [+عکس]

سردار آزمون روز یکشنبه 11 دی در مرقد کاووس ایران متولد شد. آزمون سنی مذهب و ترکمن اصیل است. او فوتبال را طی سفری خانوادگی به ترکمنستان در سن 9 سالگی شروع کرد و هنگامی 17 سال داشت در روبین کازان روسیه لژیونر شد.

زیادتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *