عملکرد جذاب کانال‌های تاریخی زیرزمینی تخت جمشید برای مهار سیلاب! [+فیلم]

[ad_1]

فیلم منتشر شده از مهار و دفع سیل تخت جمشید توسط کانال هایی با قدمت هزاران ساله به یکی از پربیننده ترین ویدیوها در اینستاگرام داشته است.

کانال های دفع آب که چند سالی است احیا شده، عملکرد موثری در دفع آب های سطحی تخت جمشید داشته و سد از ساختن سیلاب شده است. در ادامه با خبر تخت جمشید سیل دنبال فیگار بمانید.

سیل تخت جمشید

دفع سیل تخت جمشید

سیل تخت جمشید
فیلم دفع سیل تخت جمشید, دفع سیل تخت جمشید, تخت جمشید سیل

فیلم دفع سیل تخت جمشید

تخت جمشید نمادی از بزرگ و بزرگی در ایران باستان و یکی از مکان های دیدنی شیراز است. شاید بتوان منطقه تخت جمشید و بناهای باقی مانده در اون را از مهم‌ترین اسناد تاریخ تمدن در دنیا فهمید. ازاین‌رو، دانایان و باستان‌شناسان برجسته‌ای از سراسر دنیا برای بازدید از تخت جمشید به ایران مسافرت کرده‌اند. عملکرد کانال دفع آب تخت جمشید سپس از ۲۵۰۰ سال را در ویدیوی زیر ببینید.

 

زیادتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار سیل تخت جمشید سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه  کنید.[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا