صیغه

صیغه

ازدواج موقت (صیغـه) به همراه احکام و شرایط
خبر 
صیغه

صیغه موقت و ساعتی
امروزه بسیاری از جوانان به دلیل شرایط بد اقتصادی و یا دلایل دیگر از ازدواج خودداری میکنند اما برای رفع نیاز جنسی در تهران و شهر های دیگر از این راه ها اقدام به پیدا کردن خانم ها برای ازدواج موقت ساعتی میکنند.
• گروه ها و ربات های تلگرام صیغه یابی
• سایت های صیغه یابی
• در شبکه های اجتماعی
• اپلیکیشن های وی چت ، وایبر ، میچا و …
• در شهر های مذهبی در حرم و اطراف حرم مثلا در شهر قم در قبرستان شیخان ، صحن و اطراف حرم معصومه ، خیابان ارم ، گذر خان و اطراف مدرسه گلپایگانی و حیاط بزرگ مسجد امام حسن عسگری
مواظب کلاهبرداران باشید
حتما تا بحال پیامک های تبلیغاتی با موضوعات مختلفی برای شما ارسال شده ولی شاید تا بحال پیامکی با متن حاضرم صیغـه شما بشوم هم در تهران و هم در شهرستان برای شما ارسال نشده باشد شاید تعجب کرده باشید ولی این پیامک ها شگرد جدید کلاهبرداران پیامکی است که با ارسال انبوه پیامک به شماره های مختلف در شهر های مختلف با متن من حاضرم صیغـه شما شوم در ازای مبلغ … و از شما در صورت تمایل می خواهند که یک عددی را به همان شماره ارسال نمایید و سپس از شما درخواست واریز پول به حساب بانکی برای معرفی یا صیغه شدن خودشان میکنند که کلاهبرداری محض می باشد و هرگز دست به چنین کاری نزنید.این کلاهبرداری ها گسترده شده و در سایت ها ،شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن های پیام رسان و … زیاد میباشد که باید مراقب باشید گول این افراد را نخورید.
 احکام صیغه
در قدم اول رضایت طرفین الزامی و نیاز به وجود شاهد نمی باشد. در قدم بعدی خواندن صیغـه که خود زن و مرد می توانند صیغـه را با مشخص نمودن مدت زمان عقد و مهریه جاری کنند.اگر زن و مرد نتوانند صیغـه را به زبان عربی جاری کنند به هر زبانی که میتوانند صیغـه را بخوانند به طوری که متوجه شوند کافی می باشد.

خواندن صیغـه

زن: «زَوَّجتُکَ نَفْسی فی المُدَّةِ الْمَعْلوُمَه عَلَی الْمَهْرِ الْمَعْلوُم» (خود را برای مدت معلوم و مهر معلوم به عقد تو در می آورم)
مرد: «قَبِلْتُ» (قبول میکنم)

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا