رزی اینفلوئنسر سرشناس ؛ اینفلوئنسرهای غیر واقعی در کره جنوبی از انسان‌های واقعی محبوب‌ترند + [عکس]


رزی اینفلوئنسر سرشناس . اینفلوئنسرهای غیر واقعی در کره جنوبی از انسان‌های واقعی محبوب‌ترند. در ادامه مطلب اینفلوئنسر رزی دنبال فیگار باشید.

صنعت اینفلوئنسرهای غیر واقعی در کره جنوبی این روزها شدیدا پیشرفت کرده و بسیاری از شرکت‌ها از این شخصیت‌های غیرواقعی، استفاده تبلیغاتی می‌برند.

رزی اینفلوئنسر

اینفلوئنسرهای غیر واقعی در کره جنوبی از انسان‌های واقعی محبوب‌ترند + [عکس]

اینفلوئنسر رزی, اینفلوئنسرهای مجازی در کره جنوبی
اینفلوئنسر رزی, اینفلوئنسرهای غیر واقعی در کره جنوبی

به شرح خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج، رزی یک اینفلوئنسر معروف کره جنوبی که بیش از 130000 دنبال کننده در اینستاگرام دارد ، عکس هایی از ماجراجویی های جهانگردی خود را منتشر می کند، خواننده و مدل است و با آرایش های بی نقص و نقص همیشگی در آراستگی تعجب هیچ کدام از اون ها واقعی نیست.

او انسانی که به شکل دیجیتالی آنقدر واقع بینانه است که بیشتر با انسان واقعی اشتباه گرفته می شود. او تنها نیست و از تاریخ راه اندازی خود در سال 2020، وی قراردادهای تجاری و حمایت های مالی بسیاری را به دست آورده است و در نمایش های مد غیر واقعی وجود یافته و حتی دو آهنگ منتشر کرده است.

زیادتر بخوانید:

رزی اینفلوئنسر سرشناس

اینفلوئنسر رزی, اینفلوئنسرهای مجازی در کره جنوبی
اینفلوئنسر رزی, اینفلوئنسرهای غیر واقعی در کره جنوبی

رزی انسانی غیر واقعی است،‌ آنقدر واقع‌بینانه ساخته شده که معمولا با انسان‌های واقعی اشتباه گرفته می‌شود. البته در این زمینه او تنها نیست و از تاریخ ساختن در سال 2020 تا امروز، قراردادهای تجاری و حمایت‌های مالی بسیاری کسب کرده‌ است و در نمایش‌های مد غیر واقعی حضوری پر رنگ داشته و حتی دو اهنگ پرطرفدار نیز منتشر کرده است.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار رزی اینفلوئنسر سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *