دانلود گرو تالر داینامیک

دانلود گرو تالر داینامیک

آموزش حرکات ، متد و برنامه گرو تالر داینامیک  Grow Taller Dynamics پکیج کامل
لینک دانلود پکیج قرار گرفت

دانلود گرو تالر داینامیک

 Grow Taller Dynamics چیست؟
پزشک محقق  و دکتر حرفه ای به نام (دکتر فیلیپ میلر) نشان می دهد چگونه می توان طول قد بدن را افزایش داد.داستان او این است که دخترش روزی گریه کرد و از کمبود قد شکایت کرد، بنابراین او به دنبال یافتن راه حلی واقعی برای افزایش قد بود، و در طول 6 هفته 4 اینچ افزایش پیدا کرد. دکتر فیلیپ میلر یک واقعیت علمی را توضیح می دهد که ستون فقرات 35٪ مسئولیت ارتفاع قد فعلی ما را دارد و با اصلاح وضعیت بدن و مشکلات ستون فقرات می تواند به طور طبیعی 2-6 اینچ رشد کند.

افزایش قد بدون دارو
سازنده Grow Taller Dynamics هشدار می دهد که  روش هایی از جمله قرص ها، داروهای هورمون رشد انسانی ، استروئیدها آنچنان تاثیری در این مورد ندارد.دکتر میلر می گوید که بعد از اینکه صفحات رشد ما بسته شده اند، استخوان ها دیگر نمی توانند رشد کنند ، اما تنها چیزی که موثر است، “راه حل علمی ثابت شده”، سن، جنس یا ژنتیک است.

افزایش قد چگونه صورت میگیرد
مکمل های طبیعی و تمرینات کششی بهترین چیزی است که ما باید از این طریق رشد کنیم.

میزان افزایش قد چقدر است
با استفاده از روش ثابت شده، شما می توانید پس از دانلود گرو تالر داینامیک و استفاده از آن ارتفاع قدتان را صبح روز بعد اندازه گیری کنید و شاهد رشد 1/2 تا 2 اینچ در یک شب باشید.

رضایت مشتریان
او پیشنهاد میکند که نظر استفاده کنندگان از این پکیج را در سراسر جهان جویا شوید تا به قدرت واقعی این پکیج در افزایش قد پی ببرید.دکتر میلر میگوید که حتی زمانی که صفحات رشد ما به طور کامل بسته می شوند، با پیروی از روش گام به گام این پکیج، می توان انتظار داشت که رشد 2-6 اینچ، تنها  در6 هفته صورت بگیرد.

عوارض
دکتر میلر ادعا می کند که این پکیج بدون هیچ دارو یا هورمون و .. می باشد و تنها متد جدید ، حرکات موثر ، فیلم و کتاب آموزشی باعث این رشد چشمگیر در افزایش قد می شوند و هیچ عوارضی ندارد و برای ما 100٪ “بدون خطر ” است.

قیمت گرو تالر داینامیک
محصول Grow Taller Dynamics در ابتدا به قیمت 97 دلار بفروش میرسیده که هم اکنون برای دانلود گرو تالر داینامیک در سایت رسمی و سایت های خارجی 37 دلار باید پرداخت شود.

مشخصات پکیج
نام پکیج: گروتالر داینامیک Grow Taller Dynamics
سازنده: دکتر فیلیپ میلر
زبان: فارسی , انگلیسی
فرمت ویدیو: wmv
زمان ویدیو: 17 دقیقه
حجم ویدیو: 29 مگابایت
فرمت کتاب: pdf
صفحات کتاب: 84
حجم کتاب: 800 کیلوبایت
تاریخ انتشار: 2015
منتشر کننده: پونل
محتویات پکیج
• کتاب تمرینات آموزشی افزایش قد گروتالر داینامیک به زبان فارسی
• 16 فیلم ویدیویی آموزشی تمرینی حرکات گروتالر داینامیک
• 2 کتاب افزایش قد و رژیم غذایی مناسب برای رشد
• پکیج هیپنوتیزم برای کمک به استراحت و خواب کامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.