حمله شدید رامین راستاد به سجاد غریبی ؛ دلقک شرفش از تو بیشتره! [+فیلم]

[ad_1]

حمله شدید رامین راستاد به سجاد غریبی پس از نمایش شگفت آور مقابل حریف قزاقستانی را بشنوید. با ۵۰ سال سن بدنم از هالک ایرانی مهیا‌تر است!

حمله شدید رامین راستاد به سجاد غریبی سپس از شکست مفتضحانه مقابل حریف قزاق. در ادامه با خبر .. دنبال فیگار بمانید.

حمله شدید رامین راستاد به سجاد غریبی

انتقاد رامین راستا از سجاد غریبی

حمله تند رامین راستاد به سجاد غریبی
فیلم حمله رامین راستا به سجاد غریبی, رامین راستاد و سجاد غریبی, انتقاد رامین راستا از سجاد غریبی

رامین راستاد و سجاد غریبی

سجاد غریبی، ملقب به هالک ایرانی، در اولین مبارزه واقعی خود مقابل جومانوف آلمات باخیتوویچ معروف به گوریل قزاقستان در راند نخست ناک اوت شد و شکست خورد. سجاد غریبی کوشش پهناور‌ای در اینستاگرام دارد و با انتشار تصاویر و فیلم‌هایی از خود، تبدیل به چهره اینستاگرامی شده است.

بابت همین داستان رامین راستا بازیگر سینما و تلوزیون کشورمان با انتشار ویسی در اینستاگرام، انتقاد و ناراحتی خود را اعلام کرد. در ادامه میتوانید فیلم حمله رامین راستا به سجاد غریبی را دید کنید.

زیادتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار

از همراهی شما تا انتهای نوشتار حمله شدید رامین راستاد به سجاد غریبی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه  کنید.[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا