تولید یک هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان حق بیمه در بیمه پارسیان

[ad_1]

در چهار ماهه نخست امسال یک هزار و 900 میلیارد تومان حق بیمه در شرکت بیمه پارسیان تولید شده است.
به شرح صفحه اقتصاد، این شرکت در چهار ماهه نخست امسال رقمی بیش از یک هزار و 935 میلیارد تومان در رشته‌های مختلف بیمه‌ای حق بیمه تولید کرده که این عدد بیش از 600 میلیارد تومان از زمان تاریخ مشابه سال قبل زیادتر است.
شرکت بیمه پارسیان که با نماد «پارسیان» در بورس تهران کوشش می‌کند، شرح کوشش یک ماهه منتهی به ۳۱ تیرماه ۱۴۰۱ را در سامانه کدال منتشر کرده که براساس اون این شرکت در این زمان یک هزار و ۹۳۵ میلیارد و ۳۱۳ میلیون تومان حق بیمه تولید و بیش از یک هزار و ۷۸ میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومان هم خسارت پرداخت کرده است.

در چهار ماهه نخست سال قبل بیمه پارسیان یک هزار و ۳۰۶ میلیارد و ۴۶۹ میلیون تومان حق بیمه تولید و ۶۵۵ میلیارد و ۸۳۹ میلیون تومان هم خسارت پرداخت کرده بود.

۳۸ درصد از پرتفوی این شرکت مربوط به حق بیمه شخص ثالث (معادل ۷۲۵ میلیارد و ۸۱۹ میلیون تومان) و ۲۰ درصد دیگر هم وابسته به رشته معالجه (معادل ۳۷۷ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان) بوده است.

از سو دیگر ۳۹ درصد از خسارت پرداختی بیمه پارسیان طی تا آخر تیرماه مربوط به رشته معالجه (معادل ۴۲۰ میلیارد تومان) و ۳۶ درصد هم مربوط به رشته ثالث اجباری (معادل ۳۸۷ میلیارد تومان) بوده است.

منبع: پایگاه خبری پولی مالی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 0 میانگین: 0]

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا