تعداد فرودگاههای آلمان ؛ ادعای جنجالی معاون رئیس جمهور درباره آلمان + [فیلم]

[ad_1]

تعداد فرودگاههای آلمان . معاون رئیس‌جمهور می‌گوید: “آلمان ۵ فرودگاه دارد” آیا سخن‌های او سلامت دارد؟ در ادامه مطلب فرودگاههای آلمان تعداد دنبال فیگار باشید.

میثم لطیفی معاون رئیس جمهور در ادعایی شگفت آور گفت: «آلمان فقط ۵ فرودگاه دارد ولی ما ۵۰ فرودگاه داریم.» این ادعا در حالی مطرح شده که سرزمین آلمان بیش از ۶۲ فرودگاه فعال و ۳۰ فرودگاه نظامی دارد.

تعداد فرودگاههای آلمان

ادعای جنجالی معاون رئیس جمهور درباره آلمان + [فیلم]

فرودگاههای آلمان تعداد
فرودگاههای آلمان تعداد

میثم لطیفی، معاون رئیس جمهور در امور استخدامی، برای عظیم‌نمایی تعداد فرودگاه‌های ایران، در سنجشی غیر واقعی، می‌گوید: “ایران ۵۴ فرودگاه دارد اما آلمان ۵ فرودگاه”. اطلاعاتی که می‌دهد نادرست است و صنعت هوایی ایران با آلمان قابل سنجیدن نیست. آلمان فقط بیش از ۶۰ فرودگاه غیرنظامی دارد که همه اون‌ها فعال هستند و شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا از دهه بیست میلادی، یعنی حدود ۱۰۰ سال قبل راه‌اندازی شده است.

زیادتر بخوانید:

 ادعای جنجالی معاون رئیس جمهور درباره آلمان + [فیلم]

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار تعداد فرودگاههای آلمان سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا