تراژیک ترین زوج دنیای سینمایی مارول (MCU) + [عکس و تحلیل]

[ad_1]

در دنیای سینمایی مارول روابط عاشقانه زیادی وجود دارد. با ما دنبال باشید تا تراژیک ترین زوج دنیای سینمایی مارول (MCU) را به شما معرفی کنیم.

ژانر عاشقانه تقریباً در همه‌ی فیلم‌های مارول وجود دارند. این یکی از خاصیت‌های ژانر ابرقهرمانی (بهترین فیلم ها و سریال های ابرقهرمانی 2021) است که دلیل می‌شود کاراکتر فیلم روح بگیرد و بیننده با او ارتباط زیادی داشته باشد. روابط عاشقانه و درام کاراکتر فیلم ترکیبی از غم و شادی را به عکس می‌کشد تا کاراکتر از لحاظ شخصیت، عمق زیادی پیدا کند.

این دلیل می‌شود تا فیلم یک مقام توانا‌تر شود و یکی از خصوصیت‌های اون محسوب شود. دنیای سینمایی مارول (بهترین فیلم های مارول و دی سی) هم از این داستان مستثنی نیست و از ترازدی عاشقانه در اکثر فیلم‌های استفاده می‌کند. این یکی از دلایل موفقیت مارول است که توانسته با ترکیب ژانر ابرقهرمانی و عاشقانه فیلم‌های قابل قبولی را به مخاطب ارائه کند.

اگر چه استفاده اشتباه از این ژانر می‌تواند دلیل شکست خوردن فیلم شود. مارول روابط عاشقانه بسیاری را در طول قصـه‌هایش به عکس کشیده است و در تمامی اون‌ها ما شاهد زوج‌های فراوان خوبی بودیم که معمولاً  سرانجام غم انگیزی داشتند. در این مقاله تصمیم داریم تا در مورد تراژیک ترین زوج دنیای سینمایی مارول (MCU) صحبت کنیم.

تراژیک ترین زوج دنیای سینمایی مارول (MCU)

به یادماندنی ترین عشق های مارول

شما می‌توانید فهرست تراژیک ترین زوج دنیای سینمایی مارول (MCU) را در یک دید در لیست زیر مشاهده کنید:

تراژیک ترین زوج دنیای سینمایی مارول (MCU)
تراژیک ترین زوج دنیای سینمایی مارول (MCU)

دنیای مارول (بهترین سریال های مارول و دی سی) روابط عاشقانه‌ای را به عکس کشید که همانند اون‌ها را در هیچ فیلمی نخواهید دید.

در اینستگرام بخوانید:

این کمپانی از ژانر عاشقانه بهترین استفاده ممکن را کرده و به تمامی کاراکترهایش عمق شخصیتی فراوان زیادی داده است. تا انتهای این مقاله با ما دنبال باشید تا به تراژیک ترین زوج دنیای سینمایی مارول (MCU) بپردازیم.

لوکی و سیلوی

تراژیک ترین زوج دنیای سینمایی مارول (MCU)
عشق های تراژیک دنیای سینمایی Marvel

بسیاری از طرفداران حس می‌کنند که سیلوی بهترین نسخه لوکی (سریال لوکی) است. به این سبب که شخصیت احساساتی و عمیقی دارد. خود لوکی رشد شخصیتی قابل توجهی را در طول سریال لوکی دریافت کرد و در نهایت به غیر از منافع خود به شخص دیگری فکر کرد. با این حال، عاشقانه آنها هیچ وقت به نتیجه نرسید، زیرا سیلوی بیش از حد به انتقام گرفتن از TVA علاقه داشت.

علاوه بر اینکه لوکی می‌خواست سیلوی انتقام خود را علیه TVA کنار بگذارد، نتوانست بر عصبانیت خود غلبه کند و پس از به اشتراک گذاشتن لحظات عاشقانه (معرفی و تحلیل بهترین سریال های عاشقانه نتفلیکس) آنها، او را به مقر TVA بازگرداند. اون‌ها هنوز هم فرصتی برای به نتیجه رساندن رابطه‌شان دارند، اما لوکی فعلاً از یک دلشکستگی عظیم درد می‌برد. این یکی از عشق های تراژیک دنیای سینمایی Marvel است که در دوره دوم سریال لوکی شاهد اون خواهیم بود.

ناتاشا رومانوف و بروس بنر

تراژیک ترین زوج دنیای سینمایی مارول (MCU)
تراژیک ترین عشق های دنیای Marvel

هیچ گونه شکی وجود ندارد که ناتاشا رومانوف قلب انتقام جویان در دنیای مارول (بهترین فیلم های مارول 2022) بود، زیرا او همه اعضا را با هم دنبال کرد. او تنها کسی بود که وضعیت اسفناک بروس را در محافظت شخصیت هالک در درون خود درک کرد و می‌خواست سبک زندگی ابرقهرمانی را ترک کند و با او باشد.

بروس همچنین ناتاشا را فردی می‌فهمید که می‌تواند مشکلات او را مهار نماید و می‌تواند راه مخرب هالک (بهترین کمیک های هالک از دید سایت فیگار) را مدیریت کند. متأسفانه برای آنها، اقدام التران در بی اعتبار کردن انتقام جویان از راه هالک منجر به خروج هالک از انتقام جویان شد و تاریخ دوری برای اون‌ها فراوان مقاوم بود که سال ها سپس مجدد به هم بپیوندند. بروس پس از مرگ ناتاشا به وضوح در هم شکست، زیرا می فهمید که زمان صحیح کردن شرایط بین خودشان از دست داده است.

شیو ونوو و یینگ لی

تراژیک ترین زوج دنیای سینمایی مارول (MCU)
زوج های تراژیک دنیای مارول

ونوو قرن‌ها قبل از ملاقات با یینگ لی که به طرز حیرت‌انگیزی دلیل شد او راهش را تغییر دهد، یک فرمانده جنگ بود. بودن در دور و بر ونوو همچنین دلیل شد که یینگ لی وظایف خود را به نام نگهبان دروازه تالو ترک کند. آنها بهترین چیزها را از یکدیگر دریافت کردند تا زندگی بدون درگیری را شروع کنند.

خوشبختی ونوو کوتاه وقت بود، زیرا دشمنان قبل او را وابسته کردند و یینگ لی توسط اون‌ها کشته شد. او از شدت غم و ناراحتی مرگ یینگ لی به یک جنگ سالار بدتر تبدیل شد. امیدهای ونوو برای پیوستن مجدد به همسرش دلیل شد تا هیولای ساکن در تاریکی ونوو را زیادتر خراب کند و او بدون اینکه مجدد با یینگ لی زندگی قبلی‌اش را تجربه کند کشته شد.

زیادتر بخوانید:

استار لرد و گامورا

تراژیک ترین زوج دنیای سینمایی مارول (MCU)
تراژیک ترین روابط دنیای مارول

استار لرد کودکی غم انگیزی داشت که در اون مادرش را از دست داد و در بین ویرانگرها عظیم شد. گامورا به نام دختر تانوس که او را مجبور می‌کرد دائماً با خواهرش مبارزه کند، کودکی فراوان مقاوم‌تری داشت. این دو با بودن در کنار یکدیگر، سرانجام تجربه کردند که عشق (بهترین فیلم های تخیلی عاشقانه 2022 و 2021) قرار است چگونه باشد. اون‌ها با یکدیگر درون رابطه شدند و یکی از تراژیک ترین عشق های دنیای Marvel را رقم زدند.

با این حال، کشتن گامورا توسط تانوس آنها را برای همیشه از هم جدا کرد، زیرا مرگ او در سیاره ورمیر به این معنی بود که او هیچ وقت نمی‌تواند به زندگی بازگردد. گامورا برای استار لرد جایگزینی ندارد و او با از دست دادن زنی که دوستش داشت، فراوان پریشان شد. استار لرد و گامورا فقط وقت کوتاهی را با یکدیگر تجربه کردند و خوشحال بودند که از شرایط خارج از کنترل خود جدا شدند.

استیون استرنج و کریستین پالمر

تراژیک ترین زوج دنیای سینمایی مارول (MCU)
تراژیک ترین زوج دنیای سینمایی مارول (MCU)

این در سریال What if و پزشک استرنج در چند جهانی جنون گفته شد که کریستین و استیون هیچ وقت نمی‌توانند در هیچ جهانی با یکدیگر باشند. علی‌رغم تلاش‌های پزشک استرنج (تئوری های فیلم پزشک استرنج در دنیا های موازی جنون)، همیشه مشکلی نزد می‌آید تا از شادی آنها پیشگیری کند. این دو یکی از زوج های تراژیک دنیای مارول هستند که قرار نیست در هیچ جهانی با یکدیگر زندگی کنند.

تلاش برای پیشگیری از سرنوشت منجر به فساد سینستر استرنج و استرنج برتر شد، در حالی که استرنج دنیا اول باید متأسفانه بپذیرد که او و کریستین به هیچ وجه قرار نیست با یکدیگر باشند. تنها همدردی او این بود که عواطف خود را نسبت به کریستین زمین 838 آشکار کند و گفت که او را در همه دنیا‌ها دوست دارد.

استیو راجرز و پگی کارتر

تراژیک ترین زوج دنیای سینمایی مارول (MCU)
تراژیک ترین زوج دنیای سینمایی مارول (MCU)

استیو راجرز و پگی به راحتی جزو بهترین زوج‌های مارول (توانا ترین ابر قهرمان های دی سی و مارول) هستند که بهترین شیمی را دارند. اگر استیو به قبل مسافرت نمی‌کرد تا با یک نوع پگی دنبال شود، جزو تراژیک ترین روابط دنیای مارول بودند. او تنها کسی بود که او را به نام قهرمان واقعی قبل از سرم می‌دید و جسارت و شخصیت مهربان او را دوست داشت.

زمانی که استیو به یخ برخورد کرد و تقریباً 70 سال سپس از خواب بیدار شد، آنها با فاصله و تاریخ از هم جدا شدند. علی‌رغم پیری و مرگ پگی، استیو هیچ وقت او را از دست نداد. او در نهایت از دستگاه سرقت تاریخ برای همبستگی مجدد با پگی استفاده کرد، اگرچه نسخه اصلی پگی کارتر بدون اینکه با او باشد از دنیا رفت.

پیتر پارکر و میشل جونز واتسون

تراژیک ترین زوج دنیای سینمایی مارول (MCU)
تراژیک ترین زوج دنیای سینمایی مارول (MCU)

پیتر و ام جی به نام بهترین زوج در دنیای مرد عنکبوتی شناخته می‌شوند، اما آنها آخر غم انگیزی در دنیای مارول داشتند. اگرچه ام جی از وقایع فیلم مرد عنکبوتی : راهی به خانه نیست جان تندرست به در برد، اما دیگر به یاد نداشت که پیتر کیست و عملاً به رابطه آنها آخر داد.

البته، او تمام تلاش خود را برای یاد بردن نکردن پیتر کرده بود، اما در نهایت آخرین ثانیه غم انگیز بین اون دو را به وجود آورد. این دو زوجی بودند که از طول مبارزات متعدد فراوان توانا بودند، اما قبل از اینکه بتوانند واقعاً خوشبخت باشند از هم جدا شدند.

زیادتر بخوانید:

ثور و جین فاستر

تراژیک ترین زوج دنیای سینمایی مارول (MCU)
تراژیک ترین زوج دنیای سینمایی مارول (MCU)

عشق ثور (بهترین کمیک های ثور) و جین (بهترین کمیک های مایتی ثور) آنقدر توانا بود که میولنیر بر پایه درخواست ثور برای محافظت از جین با او پیوندی جادویی ساختن کرد. وظیفه‌های جین و ثور در قبال دنیا سر راه رابطه‌شان قرار گرفت و آنها نتوانستند از این مشکلات عبور کنند، تا اینکه بیماری جین دلیل شد ضربه مهلکی به ثور بخورد.

جین ثور را مجبور کرد که یک بار دیگر به عشق اعتقاد بیاورد و در آخرین کلماتش از او خواسته بود که قلبش را دوباره نگه دارد. ثور هزاران سال زندگی کرده بود اما هیچ وقت کسی را ندید که به اندازه جین دوستش داشته باشد. آنها متأسفانه پس از مرگ جین برای همیشه از هم جدا شدند و جین حالا باید چشم به راه بماند تا بتواند مجدد با ثور در والهالا متحد شود.

واندا ماکسیمون و ویژن

تراژیک ترین زوج دنیای سینمایی مارول (MCU)
تراژیک ترین زوج دنیای سینمایی مارول (MCU)

هیچ گونه شکی نیست که ویژن و واندا (بهترین کمیک های اسکارلت ویچ) بدترین تاریخ را در دنیای مارول با یکدیگر سپری کرده‌اند، زیرا این زوج غم و ناراحتی را یکی پس از دیگری تجربه می‌کنند. اون‌ها در سریال واندا ویژن یک طلسم فراوان کوتاه داشتند که در اون بدون دخالت در کنار هم بودند که تنها زمانی بود که هر یک از آنها واقعاً در زندگی خود خوشحال بودند.

مداخله تانوس منجر به مرگ ویژن شد که واندا شاهد اون بود. او حتی نمی‌توانست با نسخه وست ویو ویژن باشد زیرا مجبور شد او و خانواده‌ای را که ساخته بود رها کند. ویژن تحت عشق (بهترین کمیک بوک های عاشقانه) مشترک او با واندا تکامل یافته بود، اما شروران و سازمان‌ها دلیل شدند تا این زوج به یکدیگر نرسند. تمام این‌ها موجب تبدیل شدن واندا به یک شرور در فیلم پزشک استرنج در جنون چند جهانی شد.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار تراژیک ترین زوج دنیای سینمایی مارول (MCU) سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

سوال های متداول

آیا دوره دوم سریال لوکی ساخته می‌شود؟

بله. فیلمبرداری این سریال شروع شده و در حال ساخت می‌باشد.

آیا جین فاستر در قد مایتی ثور به دنیای مارول دوباره می‌گردد؟

جین فاستر در آخرین فیلم ثور به سبب سرطان از دنیا رفت و از بازگشت او در دنیای مارول اطلاعاتی موجود نیست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *