بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا از دید سایت فیگار + [عکس]

[ad_1]

کاپیتان آمریکا یکی از نمادین‌ترین شخصیت‌های تاریخ کمیک بوک است. ما نیز تصمیم گرفتیم تا لیستی از بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا تشکیل دهیم.

دنیای سینمایی مارول به کاپیتان آمریکا کمک کرد تا به یکی از معروف‌ترین شخصیت‌های سینمای قرن بیست و یکم شود. اما مشخص است که این شخصیت سابقه فراوان طولانی‌تری در دنیای کمیک بوک دارد. حتی بسیاری از قصـه‌های کاپیتان آمریکا در دنیای سینمایی مارول، از بهترین کمیک بوک های کاپیتان آمریکا الهام گرفته‌اند.

بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا

چطور کاپیتان آمریکا به رقیب سوپرمن تبدیل شد؟

شما می‌توانید فهرست بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا را در یک دید در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا
بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا

وبسایت Ranker که برای رتبه بندی‌های مردمی ساخته شده است، لیستی از برترین کمیک های کاپیتان آمریکا با نظر مردم دارد. ما نیز تصمیم گرفتیم تا رتبه بندی سایت Ranker را بررسی کرده و تمام موارد اون را به طور کامل تحلیل، و به شما معرفی کنیم. پس تا انتهای نوشتار بهترین کمیک بوک های Captain America با فیگار دنبال باشید.

Captain America: White

بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا
بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا, بهترین کمیک های Captain America

اگرچه کاپیتان آمریکا شخصیتی است که به خوبی در جامعه مدرن جا بیافتد، اما همچنان جنگ جهانی دوم،‌ دوران زرد کاپیتان آمریکا بود. کمیک Captain America: White، یکی از بهترین کتاب های کمیک کاپیتان آمریکا است که به راه‌ای شور انگیز یکی از ماجراهای کهنه این شخصیت را روایت می‌کند.

قصـه این کمیک در رابطه با کاپیتان آمریکا و متحدانش را دنبال می‌کند که درحال متوقف کردن رد اسکال از حمله به فرانسه هستند. این کمیک برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های کاپیتان آمریکا به نام قهرمان را برجسته، و برخی از ایرادات این شخصیت را کمتر می‌کند. همچنین واجب به ذکر است که این کمیک، تمرکز زیادی بر دوستی کاپیتان آمریکا و باکی بارنز دارد.

زیادتر بخوانید:

Death Of The Dream

بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا
بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا, برترین کمیک های کاپیتان آمریکا

شاید کاپیتان آمریکا محبوب‌ترین ابرقهرمان مارول نبوده باشد، اما همانطور که دنیای سینمایی مارول علامت داد، او یک شخصیتی بخصوص در دنیایی اشباع از ابرقهرمانان است.

قصـه کمیک مرگ یک رویا،‌ به میراث کاپیتان آمریکا می‌پردازد. زیرا کاپیتان آمریکا در حادثه جنگ داخلی، دستگیر و متعاقباً ترور شد. این کمیک علامت می‌دهد که کاپیتان حتی در تاریک‌ترین لحظاتش یک ابرقهرمان بود. همچنین با وجود چندین ابرقهرمان عظیم، همچنان خلأ کاپیتان آمریکا پس از مرگش در این کمیک حس می‌شود.

زیادتر بخوانید:

Under Siege

بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا
بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا, برترین کمیک بوک های کاپیتان آمریکا

اگرچه کمیک Under Siege از لحاظ فنی باید در لیست بهترین کمیک های انتقام جویان باشد، اما نقش کلیدی کاپیتان آمریکا در این قصـه، اون را در لیست بهترین کمیک های Captain America نیز جای می‌دهد. قصـه این کمیک بر بارون زیمور تمرکز دارد که تیم جدیدی از Masters of Evil را جمع کرده تا انتقام جویان را از بین ببرد و در عین حال، کاپیتان آمریکا را با اهداف ویژه شخصی شکنجه کند.

تصور انتقام جویان به یک تیم ناتوان، کمی دشوار است اما اون‌ها در این کمیک شکست می‌خورند. با این حال، حماسی‌ترین لحظات قصـه زمانی است که کاپیتان آمریکا شخصاً تیم را علیه زیمو رهبری می‌کند.

زیادتر بخوانید:

The Strange Death Of Captain America

بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا
بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا, بهترین کمیک بوک های Captain America

کاپیتان آمریکا دفعات در کمیک‌ها مرده است. اما کمیک The Strange Death Of Captain America نه تنها او را می‌کشد، بلکه به این داستان می‌پردازد که ممکن است استیو راجرز در تمام این زمان کاپیتان آمریکا نبوده باشد.

قصـه این کمیک در رابطه با ریک جونز است که با این فقدان کنار می‌آید و حسی هنری و سورئال را به مخاطبان انتقال می‌دهد. در طول این قصـه، مخاطبان برای یک آخر فراوان شور انگیز مهیا می‌شوند که ممکن است قابل پیشبینی باشد اما فراوان مشغول کننده است.

زیادتر بخوانید:

The Death Of The Red Skull

بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا
بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا, بهترین کمیک های Captain America

اگرچه کاپیتان آمریکا تاکنون با شرورهای فراوان زیادی در دنیای کمیک رو به رو شده است، اما بدون شک عظیم‌ترین و مهم‌ترین اون‌ها رد اسکال است. این دو یک تاریخچه طولانی با یکدیگر دارند که ریشه‌هایش در جنگ جهانی دوم است. اما کمیک The Death Of The Red Skull، روبرویی نهایی اون‌ها محسوب می‌شود.

در این کمیک، رد اسکال یک مرد مسن‌تر نمایش داده می‌شود که تصمیم دارد تا نزد از مرگش، برای آخرین بار از کاپیتان آمریکا انتقام بگیرد. برای انجام چنین کاری، رد اسکال تلاش می‌کند تا کاری کند که کاپیتان آمریکا او را بکشد و بدین شکل، انتقام خود را گرفته باشد. جنگ بین کاپیتان آمریکا و رد اسکال در این کمیک، یک جنگ فراوان حماسی است.

زیادتر بخوانید:

Man Without A Country

بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا
بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا, برترین کمیک بوک های کاپیتان آمریکا

کاپیتان آمریکا نماد سرزمین ایالات متحده است. با این تفاسیر، شاید کمی مقاوم باشد که او را یک قانون شکن و مخالف ایالات متحده حساب کنیم. کمیک Man Without A Country نیز به همین مسئله می‌پردازد و همانند فیلم جنگ داخلی در دنیای سینمایی مارول، کاپیتان آمریکا را تبدیل به یک قهرمان قانون شکن می‌کند.

در این کمیک، رد اسکال خاطرات کاپیتان را می‌دزدد و از اون‌ها برای متهم کردن او به اعمال خیانت آمیز استفاده می‌کند. این منجر به تبعید کاپیتان آمریکا از سرزمین می‌شود اما او نیز تصمیم می‌گیرد تا همچنان به نام یک ابرقهرمان سرکش به راه خود ادامه دهد. مسائلی که در این کمیک به اون‌ها پرداخته می‌شود، دلیلی است که اون را در لیست برترین کمیک بوک های کاپیتان آمریکا قرار می‌دهیم.

زیادتر بخوانید:

War & Remembrance

بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا
بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا, برترین کمیک های کاپیتان آمریکا

در طول تاریخچه کمیک‌ها، کاپیتان آمریکا قهرمانی بوده است که هم در دوران قبل و هم در دوران مدرن نقش مهمی را ایفا کرده است. کمیک War & Remembrance نیز یک تعادل را بین این جنبه مهم کاپیتان آمریکا ساختن می‌کند. قصـه این کمیک همانند یک ماجراجویی کهنه است اما همزمان وضعیت نمادین کاپیتان را نیز مورد بررسی قرار می‌دهد.

کاپیتان با تعدادی از شرورها نظیر باتروک و استراکر در این کمیک مبارزه میکند. همچنین او با برخی شخصیت‌های کهنه‌تر نظیر یونیون جک و یا بارون بلاد متحد می‌شود. این کمیک حتی این ایده را مطرح می‌کند که کاپیتان آمریکا می‌تواند رئیس جمهور ایالات متحده شود.

زیادتر بخوانید:

Operation Rebirth

بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا
بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا, بهترین کتاب های کمیک کاپیتان آمریکا

همانطور که بالاتر نیز گفتیم، رد اسکال عظیم‌ترین دشمن کاپیتان آمریکا در تمام قصـه‌های او است. با این حال، یکی از بهترین کمیک بوک های کاپیتان آمریکا قصـه همبستگی کاپیتان آمریکا و رد اسکال را روایت می‌کند. در این کمیک، کاپیتان آمریکا مجدد منجمد شده است و این بار رد اسکال او را از یخ خارج می‌آورد تا با کمک کاپیتان، از تسخیر دنیا توسط آدولف هیتلر پیشگیری کند.

این کمیک ادای احترامی است که سبک قصـه‌های کهنه کاپیتان آمریکا. همچنین این کمیک به راه‌ای جذاب، به قصـه عاشقانه بین استیو راجرز و شارون کارتر می‌پردازد.

زیادتر بخوانید:

Captain America No More

بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا
بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا, بهترین کتاب های کمیک کاپیتان آمریکا

طرفدارن سینما در سال 2019 و پس از فیلم آخر بازی، مجبور بودند تا با بازنشستگی کاپیتان آمریکا کنار آیند. اما او دفعات سپر خود را در کمیک‌ها رها کرده بود. به یادماندنی‌ترین اون‌ها نیز کمیک Captain America No More یا کاپیتان آمریکایی دیگر نیست بود. در این کمیک، استیو راجرز از کاپیتان آمریکا بودن فاصله می‌گیرد و جان واکر خشن‌تر، تبدیل به جایگزین او می‌شود.

مشاهده شخص دیگری که سپر کاپیتان آمریکا را به دست می‌گیرد، راهی عالی است که با به یاد بیاوریم استیو راجرز چقدر قهرمان است. همچنین این قصـه به این مسئله نیز می‌پردازد که استیو راجرز حتی اگر کاپیتان آمریکا نباشد، همچنان یک قهرمان باقی خواهد ماند.

زیادتر بخوانید:

The Winter Soldier

بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا
بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا, بهترین کمیک بوک های Captain America

افراد زیادی وجود دارند که Captain America: The Winter Soldier را بهترین فیلم دنیای سینمایی مارول تا به امروز می‌دانند. بنابراین جای تعجبی نیست که کمیک الهام قسمت اون فیلم، در رتبه اول لیست بهترین کمیک بوک های کاپیتان آمریکا قرار گیرد. این کمیک قصـه مواجهه کاپیتان آمریکا با یک قاتل مرموز شوروی سرشناس به سرباز زمستان را روایت می‌کند. اما در آخر این قصـه، کاپیتان متوجه می‌شود که سرباز زمستان کسی نیست جز دوست نزدیک‌اش باکی بارنز که شست و شوری مغزی داده شده است.

شاید طرفداران ندانند که باکی در اون تاریخ شخصیت محبوبی در کمیک‌ها نبود. او سال‌ها‌ نزد به نام دستیار کاپیتان آمریکا معرفی شد اما این کمیک، او را تبدیل به نزدیک‌ترین دوست کاپیتان کرد که منجر به قصـه‌هایی کاملاً احساسی می‌شود. همچنین شخصی‌ترین مبارزه کاپیتان آمریکا، در همین کمیک شکل می‌گیرد.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

سوال های متداول در رابطه با بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا

کاپیتان آمریکا کیست؟

کاپیتان آمریکا لقب استیو راجرز، یک ابرسرباز آمریکایی است. البته که تاکنون افراد دیگری نیز نظیر باکی بارنز، سمی ویلسون و جان واکر لقب کاپیتان آمریکا را داشته‌اند.

اولین کمک کاپیتان آمریکا کدام است؟

این شخصیت برای اولین بار در شماره اول سری کمیک کاپیتان آمریکا و در سال 1941 وجود یافت.[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا