بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند + [عکس و تحلیل]

[ad_1]

شخصیت‌های زیادی هستند که دارای یک یا چند تتو روی بدن خود هستند. با فیگار بمانید تا با بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند دوست شوید.

در سال‌های اخیر خالکوبی‌ها زیادتر و زیادتر در جامعه رواج یافته‌اند. در واقع، قسمت بزرگی از بزرگسالان حداقل یک خالکوبی در بدن خود دارند. خالکوبی نیز در ژاپن زیادتر با جرم و جنایت دنبال بوده است، اما با تغییر تاریخ، این سرزمین به آهستگی پذیرای این هنر شده است.

بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند

تتو های به یاد ماندنی

شما می‌توانید فهرست بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند را در یک دید در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند
بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند

این بدان معنی است که در سال‌های اخیر شخصیت‌های انیمه خالکوبی شده بیشتری ظاهر شده‌اند. پس از انتشار انیمه Horimiya در سال 2021، سریال عاشقانه Slice-of-life محبوبیت زیادی پیدا کرد. زیرا قهرمان مرد اون به طور مخفیانه پیرسینگ‌ها و خالکوبی‌هایی دارد که در مدرسه پنهان می‌کند.

در اینستاگرام بخوانید:

همین دلیل شده است تا طرفداران انیمه این سوال را داشته باشند که کدام شخصیت‌های انیمه خالکوبی جالبی دارند. پس اگر می‌خواهید با برترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند دوست شوید، در این نوشتار با ما دنبال باشید تا بهترین شخصیت های انیمه با تتو را به شما معرفی کنیم.

Kamina

بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند
بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند

کامینا یکی از شخصیت‌های اصلی قطعه اول گورن لاگان است و رهبر تیم اصلی این انیمه بود. او مردی است که شخصیت اصلی انیمه، سایمون احترام زیادی برای او قائل بود. کامینا در آغاز انیمه کشته شد، اما برای عبارات جذاب و ظاهر منحصر به فردش در قلب بسیاری از طرفداران این انیمه قرار گرفت.

بسیاری از طرفداران انیمه هنوز او را به نام یکی از شیک‌ترین شخصیت‌های انیمه‌ای می‌بینند که تا به حال ساخته شده است. او دو نوار خالکوبی روی هر دو دست خود دارد و یک خالکوبی متمایز به شکل شعله در پشت خود دارد. کامینا دارای یکی از بهترین خالکوبی ها در انیمه می‌باشد.

Nami

بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند
بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند

نامی یکی از اولین اعضای کلاه حصیری است و از چپتر 8 مانگای وان پیس (بهترین شخصیت های وان پیس (One Piece)) با لوفی بوده است. او یک زن توانا و عالی با توانایی به نام یک دزد است که بیشتر با نام “گربه سارق” شناخته می‌شود.

نامی در طول انیمه یک طرح مد روز را با خالکوبی عظیم روی شانه خود نگه داری کرده است. خالکوبی که علامت‌دهنده میکان و چرخ‌های فرفری می‌باشد در واقع پوششی برای خالکوبی قبلی نامی است که او اون را به آرلونگ مرتبط می‌کند. نامی به نام ناوبر برای خدمه کلاه حصیری کار می‌کند و هدفش ساخت یک نقشه جهانی است.

Renji Abarai

بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند
بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند

رنجی با خالکوبی‌های قبیله‌ای همانند پوشیده شده است که برای پر کردن قطعه‌های مختلف بدن او از جمله قفسه سینه و شکم طراحی شده است. او ستوان لشکر 6 می‌باشد و اولین بار در چپتر 51 مانگای بلیچ ظاهر شد. او یکی از شخصیت‌های کهنه انیمه بلیچ می‌باشد.

در این انیمه، رنجی می‌خواهد کسی باشد که ایچیگو را شکست می‌دهد، اما پس از کمک به او برای نجات روکیا، این ایده را کنار می‌گذارد. در ابتدای انیمه، رنجی تهدید بزرگی برای ایچیگو بود که می‌توانست صدمه جدی به او درون کند. اما سپس از نجات روکیا، این دو دوستی جالبی را ساختن کردند. وجود رنجی در فهرست برترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند یک اولویت برای ما بود.

Natsu Dragneel

بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند
بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند

Natsu یک شخصیت معروف انیمه و قهرمان انیمه محبوب Fairy Tail است. ناتسو یک مرد کم سن قدرتمند می‌باشد که قدرت آتش را در کنار خود دارد و می‌خواهد با پدر خوانده‌اش ایگنیل دوباره متحد شود. تماشای ماجراجویی‌های او و دوستانش فراوان مشغول‌کننده است.

ناتسو توسط انجمن صنفی Fairy Tail جاذبه می‌شود و شروع به ماجراجویی می‌کند، اگرچه آنها با شهرت بدی کار خود را شروع می‌کنند و تقریباً به هر چیزی دست می‌زنند به آتش می‌کشند. او نیز همانند همه هم‌صنفی‌هایش، نماد صنف Fairy Tail را روی پوستش خالکوبی کرده است.

Zero Kiryu

f5cc9193a47bf9add6e5d6d941abde02
بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند

Zero Kiryu یکی از شخصیت‌های اصلی انیمه Vampire Knight است. او پسری نیمه انسان (بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه) و نیمه خون آشام می‌باشد که مهری را روی گردنش خالکوبی کرده است که به سبب طراحی پیچیده و استفاده از شمشیر توسط اکثر طرفداران این انیمه به راحتی قابل تشخیص می‌باشد. زیرو عاشق قهرمان اصلی قصـه، یوکی است، اما باید با رقیبش کانام، یک خون آشام کامل، مواجهه کند تا بتواند قلب او را به دست آورد و در نهایت یوکی را از فاجعه نجات دهد.

Medusa Gorgon

بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند
بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند

مدوسا یک جادوگر فراوان قدرتمند است که برای اولین بار در چپتر 15 مانگای روح حقیر ظاهر شد. مدوسا شخصیت پیچیده‌ای است که ادعا می کند نسبت به دیگران با ارزش و مهم بودن زیادی می‌دهد اما به وضوح ایده آل‌های پیچیده‌ای دارد. مدوسا شخصیتی است که درک اون می‌تواند دشوار باشد.

او دلیلی است که دلیل شد تا آسورا، پسر عظیم مرگ از زندان آزاد شود. او خالکوبی‌هایی از نقاط مارپیچ در سراسر بدن خود دارد که فوراً برای طرفداران قابل تشخیص است. این خالکوبی‌ها بازتاب توانایی مدوسا در ساختن پیچک‌های تاریک جادویی می‌باشد که به او یک طراحی کلی جذاب و تهدیدآمیز می‌دهد.

Revy

بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند
بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند, بهترین شخصیت انیمه ای که تتو دارد

ریوی یک زن خالکوبی شده با الگوهای قبیله‌ای پیچ خورده می‌باشد که بالای بازویش را فرا گرفته است. او از انیمه محبوب Black Lagoon می‌باشد. ریوی هم سرکش و هم تهاجمی است و همین به او برتری مطمئنی در جنگ می‌دهد. او برای زبان تیز، توانایی در استفاده از اسلحه و عدم همدلی کامل با دشمنانش معروف است.

با وجود همه این‌ها، او هنوز یکی از بهترین شخصیت‌های این انیمه است و به نام یک شخصیت زن (بهترین شخصیت های زن در انیمه) توانا دیده می‌شود. خالکوبی‌های او بر نگرش شیطانی او تأکید می‌کند و به او یک شدت کاملاً متناسب با شخصیت او می‌دهد. تتو روی یکی از بهترین خالکوبی ها در انیمه است.

Scar

بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند
بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند, بهترین خالکوبی ها در انیمه

اِسکار معمولاً برای جای زخم روی صورتش شناخته می‌شود، اما او همچنین تعداد زیادی خالکوبی کیمیاگری روی بازوی خود دارد، از جمله چند گروه قبیله‌ای در انیمه Fullmetal Alchemist. به نام یک بازمانده از ایشولان، او به دنبال انتقام از کسانی است که مردمش را سلاخی کردند و از کیمیاگران دولتی دشمنی بزرگی دارد. اسکار یک شخصیت تهاجمی با قلبی خوب می‌باشد که به انتقام آلوده شده است. اگرچه او کسانی را که معتقد می‌باشد دشمنانش هستند را می‌کشد، اما در نهایت به آنها احترام زیادی می‌گذارد.

Nicolas Brown

بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند
بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند, بهترین شخصیت های انیمه با تتو

تعجب آور نیست که بفهمید یکی از شخصیت‌های اصلی انیمه Gangsta روی پشت خود خالکوبی دارد. این خالکوبی نیز به سبک قبیله‌ای است اما تا حدودی مانند یک بال می‌باشد. نیکلاس یک مزدور ناشنوا است که به سبب قدرتش معروف است، اما او همچنین روح مهربانی می‌باشد که به دنبال کمک به افراد ناتوان است.

نیکلاس به نام یک دست‌کار، بیشتر او را به مأموریت‌هایی می‌فرستد تا به پاکیزه کردن خیابان‌ها کمک کند. او فراوان زیاد به باندهای شهر وابسته است، اگرچه او و وریک طرفی را انتخاب نمی‌کنند. اگرچه خالکوبی او گاهی با لباس پوشانده می‌شود، اما به اندازه کافی عظیم و برجسته است که به اندازه کافی در معرض نمایش قرار می‌گیرد.

Izumi Miyamura

بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند
برترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند

ایزومی میامورا پس از اکران انیمه Horimiya به سرعت به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های انیمه 2021 تبدیل شد. او قهرمان مرد این انیمه می‌باشد. در حالی که به نظر می‌رسد او در مدرسه پسری فراوان کسل‌کننده است، ایزومی با خارج رفتن از کلاس تبدیل به یک فرد کاملاً متفاوت می‌شود.

ایزومی چندین پیرسینگ دارد، و همچنین دارای یک خالکوبی قبیله‌ای عظیم در پهلو، روی شانه و حتی یک نوار دور بازوی خود می‌باشد. پس از دوست شدن با هوری، او خود واقعی خود را آشکار می‌کند و به سایر همکلاسی‌هایش اجازه می‌دهد تا راز خود را در بین بگذارند. از نظر بسیاری از طرفداران انیمه، ایزومی میامورا بهترین شخصیت انیمه ای که تتو دارد می‌باشد.

Hatake Kakashi

6012e01cdab9533577db6828 all fans enjoy these kakashi quotes 29aa1c59d9

کاکاشی هاتاکه یک شخصیت خیالی در مجموعه مانگا و انیمه ناروتو که توسط ماساشی کیشیموتو خلق شده‌است. در قصـه سری اول، کاکاشی استاد و رهبری تیم ۷ که شامل شخصیت‌های کلیدی این سری، یعنی ناروتو اوزوماکی، ساسوکه اوچیها و ساکورا هارونو هستند را بر وظیفه دارد.

او در ابتدا به همانند یک آدم سرد و بی‌حس به عکس کشیده می‌شد، اما با جلوتر رفتن قصـه وفاداری او نسبت دوستان و شاگردانش زیادتر آشکارا شد. نام خانوادگی او “Hatake” به معنی کشتزار و “Kakashi” به معنی مترسک است.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

سوال های متداول در رابطه با بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند

برترین شخصیت انیمه ای که تتو دارد چه کسی است؟

از نظر بسیاری از طرفداران انیمه، ایزومی میامورا بهترین شخصیت انیمه ای که تتو دارد می‌باشد.

شخصیت Nicolas Brown کاراکتر چه انیمه‌ای است؟

این شخصیت محبوب، یکی از کاراکترهای انیمه Gangsta است.[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا