بهترین سریال های کره ای نتفلیکس ؛ سریال کره ای Netflix چی ببینیم؟

[ad_1]

سریال های کره ای همیشه طرفداران ویژه خود را داشته و دارند. در این جستار به بهترین سریال های کره ای نتفلیکس خواهیم پرداخت. با ما باشید.

آبان تتر

فراوان نزد تر از اون که فیلم انگل در یک سال همه جوایز مهم سینمایی را برداشت کند و مورد تمجید معروف ترین افراد دنیای هنر هفتم قرار بگیرد، فرهنگ و هنر این سرزمین کوچک شرق آسیایی، مرزهای بین المللی را درنوردیده بود.

حداقل برای ما ایرانیان این قسمت از هنر کره ای، یعنی سریال هایش وقت هاست که به مهربانی صدا و سیما با دوبله و پخش یک دسته ویژه از این آثار یعنی سریال های ژانر تاریخی کره ای نظیر افسانه جومونگ معروف بود.

البته که اون چیزی که ما با صدا و سیما به نام سریال کره ای شناختیم، یک دهم توان واقعی و پتانسیل کره ای ها در هنر هفتم را به ما علامت نمی داد. بحثی بر سر محبوبیت این ژانر و دسته آثار نداریم، ولی توصیه می کنیم حتما بهترین سریال های کره ای نتفلیکس را بشناسید و دنبال کنید!

بهترین سریال های کره ای نتفلیکس

سریال کره ای Netflix چی ببینیم؟

نتفلیکس را که باید بشناسید؟ شاید در حال آماده مهمترین سرویس اشتراک و استریم ویدیو در دنیا با کاربران پرشمار است که امسال نیز همانند سال های دیگر با پخش شماری از بهترین فیلم های 2021 و بهترین سریال های 2021 میزبان ما خواهد بود.

نتفلیکس اما صرفا به آثار هالیوودی اختصاص ندارد و در موارد زیادی آثای از سایر ملل را نیز میزبانی می کند. آثاری که بعضا با استقبال خوبی نیز مواجه می شود و طرفداران پرشماری پیدا می کند. از این دسته آثار، یکی از مهمترین ها سریال های کره ای هستند. همانطور که نزد از این در پونل به بهترین سریال های ترکی 2021 پرداخته بودیم، الآن تصمیم داریم شما را با شماری از بهترین سریال های کره ای نتفلیکس که به پخش جهانی رسیده دوست کنیم. با ما باشید.

سریال All of Us Are Dead

بهترین سریال های کره ای نتفلیکس

یکی از  بهترین سریال های کره ای نتفلیکس سریال  همه ما مرده‌ایم است. در این مجموعه ستارگان محبوبی همچون یون چان یانگ، پارک جی هو، جو یی هیون، پارک سولومون، یو این سو به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ژانر سریال زامبی اساس بوده که قصـه گروهی از علم‌آموزان دبیرستانی در درون مدرسه خود به دام می‌افتند را روایت می‌کند. یک ویروس زامبی در بین فراوانی پخش می‌شود. به این شکل تعداد کثیری از علم آموزان درگیر این ویروس می‌شوند و ماجراهایی بسیاری در پس اون اتفاق خواهد افتاد.

 سریال Voice

بهترین سریال های کره ای نتفلیکس

سریال Voice به نام یکی از بهترین سریال کره ای نتفلیکس در ژانر جنایی ساخته شده است. این سریال در تاریخ پخش خود نمرات فراوان خوبی از مراجع با اعتبار دریافت کرده و توانسته به خوبی توجه علاقه مندان به بهترین سریال های جنایی را به خود جلب کند.

این سریال را Kim Hong Seon کارگردان سرشناس کره ای کارگردانی کرده است و بازیگران چون جانگ هیوک، لی هانا، بک سونگ هیون، کیم جه ووک و یون ایون سو در اون به ایفای نقش می پردازند.

این سریال روایتی از قصـه های یک کارآگاه است که همسر خود را از دست داده و درگیر مشکلاتی جدی می شود. درواقع او حین یک ماموریت شبانه و طی یک تماس تلفنی از کشتن همسر خود باخبر می شود. این مجموعه تلویزیونی از عناصر روانشناختی خاصی استفاده گرفته و در نتفلیکس با محبوبیت خاصی مواجه شد و الآن در شمار بهترین سریال های کره ای نتفلیکس قرار دارد.

 سریال Save Me

بهترین سریال های کره ای نتفلیکس

سریال ترسناک Save Me به نام یک سریال کره ای Netflix در یک دوره منتشر شده است. باید بفهمید که ماجرای این سریال بر پایه قصـه مصور معروفی به نام Out Of The World دلیل‌ Jo Geum san ساخته شده و به پخش در نتفلیکس رسیده است.

قصـه این سریال کره ای Netflix از این قرار است که 4 کم سن را روایت می کند که یکباره درگیر ماجرای شگفت آور و غریبی می شوند. این 4 کم سن که با هم هستند یکباره صدای داد کمک خواهی را می شوند. مداومت تکرار این صدا سبب می شود تا این جوانان فضولی شده و به دنبال مالک صدا بگردند. اما زمانی تصمیم کمک به مالک صدا را دارند می فهمند که این فرد درگیر برخی فرقه های افراطی مذهبی شده و با اتفاقات ترسناکی دست و پنجه لطیف می کند.

این مجموعه تلویزیونی قصـه گیرا و پر کششی دارد و جنبه ترسناک اون نیز به جذابیتش اضافه است. در نتیجه اگر به دنبال یک گزینه خوب در بین بهترین سریال های کره ای نتفلیکس هستید هیچ وقت نباید Save Me را از دست بدهید.

زیادتر بخوانید: بهترین فیلم های دی سی 2021

سریال Extracurricular

بهترین سریال های کره ای نتفلیکس

Extracurricular یک درام جنایی کره ای به کارگردانی کیم جین مین و از محبوبترین و بهترین سریال های کره ای نتفلیکس است. تا به حال یک دوره از این سریال منتشر شده است و در نتفلیکس نیز پخش شده است.

با وجود اینکه این سریال در جلب توجه مثبت منتقدان چندان برنده نبود، اما طرفداران پرشماری دارد و این طرفداران معتقدند این سریال ارزش دیدن داردو هیچ وقت نباید اون را از دست داد.

این سریال روایت یک کم سن دبیرستانی است که برای پرداخت هزینه های تحصیلی خود به هرکار قانونی و غیرقانونی دست می زند. اما او درگیر یک معامله پرخطر و غیرقانونی شده است. در این بین یکی از همکلاسی های او به رازش پی میبرد و تلاش می کند برای او مشکلاتی ساختن کند.

این سریال کره ای Netflix به خوبی در دنبال کردن مخاطبان با خود برنده عمل کرده و قصـه چند کم سن دبیرستانی را با توانایی به عکس می کشد. پارک جو هیون، کیم دونگ هی، جونگ دا بین و البته نام یون سو تعدادی از هنرپیشه های مهم این مجموعه تلویزیونی به نام یکی از بهترین سریال های پلیسی جنایی دنیا هستند.

سریال Bad Guys: Vile City

بهترین سریال های کره ای نتفلیکس

این سریال که با نام Bad Guys 2 نیز شناخته می شود درواقع اسپین آفی از سریال سرشناس Bad Guys محصول سال 2014 است. طرفداران ترسناک ترین فیلم های 2021 بدون شک از این سریال نیز استقبال می کنند که یکی از بهترین سریال های کره ای نتفلیکس در ژانر ترسناک است.

قصـه این سریال از خط داستانی سریال اصلی پیروی می کند و در اون مردی برای از بین بردن یک جنایکار از یک تیم شغل ای خلافکاران استفاده می کند. در این سریال با انواع منظره‌ های جرم و جنایت و خون و خونزیری باید قاعدتا به خوبی بترسید!

در حال آماده یک دوره از این عنوان ترسناک منتشر شده و استقبال خوب طرفداران را به دنبال داشته است. جو جین مو (Joo Jin‑mo)، جی سو (Ji Soo)، کیم مو یئول (Kim Mu‑yeol) و پارک جون هون (Park Joong-hoon) از جمله بازیگرانی هستند که در این مجموعه‌ تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته‌ اند.

زیادتر بخوانید: بهترین فیلم های کمدی 2021

سریال Tunnel

بهترین سریال های کره ای نتفلیکس
بهترین سریال کره ای نتفلیکس

قصـه این سریال به نام یکی از بهترین سریال های کره ای در سال 1986 جریان دارد. در این سریال کره ای Netflix با یک کارآگاه برنده به نام پارک گوانگ هو مواجهیم که به کار خود مشغول است و شغلش را دوست دارد.

همه چیز خوب نزد می رود تا اینکه گوانگ هو برای حل یک پرونده کشتن های زنجیره ای نزد قدم می شود. او حین تعقیب عاملین این کشتن ها، از تونلی عبور می کند و یکباره به 30 سال سپس یعنی سال 2016 می رسد.

او در اینجا با یک کارآگاه نابغه به نام کیم سئون جائه دوست می شود و این دو با کمک یکدیگر برای حل پرونده کشتن های زنجیره ای 30 سال نزد می کوشند. پروفسور شین جائه یی هم به اون ها ملحق شده و برای حل این پرونده با این دو کارآگاه دنبال می شود. این سریال تا به حال در یک دوره ساخته و منتشر شده و به پخش در نتفلیکس رسیده است.

زیادتر بخوانید: بهترین فیلم های مارول در سال 2021

سریال Vincenzo

بهترین سریال کره ای نتفلیکس

سریال وینچنزو یکی از عناوین محبوب و پرسروصدای وقت اخیر است که به خوبی در جلب توجه مخاطبان برنده بوده و به یکی از بهترین سریال های کره ای نتفلیکس بدل شده است. این سریال اولین بار در 20 فویه 2021 به نام یکی از بهترین سریال های نتفلیکس در سال 2021 پخش شد و هر شنبه و یکشنبه ساعت 21 از این شبکه پخش می شد.

قصـه این سریال حول اساس پارک جو هیونگ جریان دارد که در هشت سالگی پس از فرزند خواندگی توسط خانواده کاسانو به ایتالیا می رود و از اون پس به نام وینچنزو کاسانو شناخته می شود. او به دلیل ثروت زیادی که در کره پنهان و بدون مالک مانده به این سرزمین دوباره می گردد ولی در اینجا با وکیلی سرسخت به نام هونگ چا یونگ مواجه می شود.

زیادتر بخوانید:

بهترین فیلم های اکشن 2021

بهترین فیلم های عاشقانه 2021

سریال Juvenile Justice

سریال Juvenile Justice
بهترین سریال های کره ای نتفلیکس

بهترین سریال 2022 نتفلیکس کره ای می‌تواند سریال “عدالت برای نوجوانان” باشد. دوره یک این سریال از ژانویه ۲۰۲۲، توسط نتفلیکس منتشر خواهد شد. Kim Hye Soo، بازیگر توانا و محبوب کره‌ای، به تازگی به اکران کوچک تلویزیون بازگشته است. او که در سریال جنایی-کمدی “Hyena” نقش اصلی را برعهده داشت، الآن در سریال “عدالت برای نوجوانان”، نقشی را ایفا خواهد کرد.

در این سریال نتفلیکس، او در نقش یک قاضی وجود خواهد داشت. یک قاضی بدنام، که به دلیل بیزاری از نوجوانان سرشناس شده‌است. این قاضی برای دادگاه اطفال در ناحیه یونهوا جدید انتصاب شده است.

او در دوران نوجوانی خود یک قربانی بوده و در این راه، با پرونده‌های مختلف مربوط به بزهکاران نوجوان روبرو است. این راه به او کمک می‌کند تا معنای واقعی بزرگسالی را کشف کند. در ادامه به معرفی فیلم‌های دیگر از لیست بهترین سریال های کره ای نتفلیکس 2022 پرداخته شده است.

سریال Start-Up

بهترین سریال کره ای نتفلیکس
بهترین سریال کره ای نتفلیکس

به نام یکی بهترین سریال های نتفلیکس 2020 این سریال کره ای محصول سال 2020 با بازی بائه سوزی، نام جو هیوک، کیم سون هو و کانگ هانا از نتفلیکس پخش شده است.

فیلمنامه این دلیل‌ را پارک هی ریون نوشته و این سومین همکاری او با سوزی سپس از سریال رویای بلند و زمانی تو خواب بودی محسوب می شود. این مجموعه در 17 اکتبر 2020 از شبکه تی وی ان و کی اس تی پخش شد. این درام به نام یکی از بهترین سریال های عاشقانه 2021 از سرویس نتفلیکس نیز در دسترس کاربران قرار گرفته است.

قصـه این سریال مربوط به دختر مقاوم کوش و پرتلاشی به نام سو دال می با بازی یائه سوزی است که پس از دوری پدر و مادرش تصمیم میگیرد با پدر زندگی کند. او در رقابت با خواهر پولدارش وون این جه، فراوان می کوشد تا استارتاپ اختصاصی خود را برپا کند و از طرفی نام دو سان موسس شرکت سامسان تک فر باهوشی است که سو دال می از او الهام می گیرد. نام دوسان به دنبال هان جی پیونگ که اندوخته گذار موفقی است به سو دال کمک می کند تا به رویای خود دست یابد.

زیادتر بخوانید:

بهترین فیلم های ابرقهرمانی 2021

بهترین فیلم های علمی تخیلی 2021

سریال Mr. Sunshine

بهترین سریال کره ای نتفلیکس

قصـه Mr. Sunshine روایتی مربوط به سال 1871 است که در اون سال کشتی های آمریکایی به خاک چوسون (کره جنوبی امروزی) حمله می کنند. در جریان این حمله کودک برده ای به نام یوجین به کمک فردی به نام جوزف سوار بر کشتی های ایالات متحده شده و به آمریکا فرار می کند و سالها سپس به نام یک سرباز آمریکایی دستور دارد تا برای ماموریتی به چوسون یا کره بازردد.

او از وطن خود نوعی دشمنی به قلب دارد اما در بازگشت با دختری اشراف زاده به نام اشین دوست می شود که او نیز مامویتی تقریبا مشابه با یوجین دارد. یوجین کم کم به این دختر علاقه مند می شود و الآن باید بین عشق اشین و تفرت از چوسون یکی را انتخاب کند.

زیادتر بخوانید:

بهترین انیمیشن های 2021

بهترین فیلم و سریال های دیزنی پلاس 2021

سریال It’s Okay to Not Be Okay

بهترین سریال های کره ای نتفلیکس

این سریال به قصـه یک مددکار بهداشت کم حقوق می پردازد که قلب پاکی داشته و انسان فراوان باهوشی است ولی وضع مالی خوبی ندارد. در عین حال او باید از برادر خود که مبتلا به اوتیسم است نگهداری کند.

در یکی از بهترین سریال های کره ای نتفلیکس شاهد نقش آفرینی کیم سوهیون هستیم که تقریبا ار سال 2015 تاکنون در هیچ سریالی در نقش اصلی ظاهر نشده است و الآن سپس از سال ها صبر ، طرفداران می توانند بازی او در این سریال را ببینید.

علاوه بر کیم سوهیون، شاهد نقش آفرینی سئو یه جی هم هستیم که بازیگر کره ای سرشناسی است و در سریال هایی چون نجاتم بده و هوارانگ ایفای نقش کرده است.

زیادتر بخوانید:

بهترین انیمه های 2021

بهترین فیلم های کره ای 2021

سریال Kingdom

بهترین سریال های کره ای نتفلیکس

سپس از درخشش سریال دارک در نتفلیکس بود که نوبت به کره ای ها با سریالی جدید رسید. کره ای ها این بار با سریال Kingdom قرار بود به شهرت جهانی برسند. این سریال تاکنون در دو دوره در نتفلیکس منتشر شده است و طبعا می تواند نظر طرفداران بهترین فیلم های زامبی 2021 را جلب کند.

این سریال ایده ای بدیع در بین سریال های کره ای دارد و به ژانر پرطرفدار زامبی رو آورده است. البته که بعید است به محبوبیت سریال واکینگ دد برسد، ولی به طور چشمگیری نظر علاقه مندان جهانی را به خود جلب کرده است.

این سریال در طول دو دوره پخش یکی از پرطرفدارترین و بهترین سریال های کره ای نتفلیکس بود و افراد زیادی قصـه اون را دنبال می کردند. قصـه این سریال در دوره فئودالی کره بین اواخر سده 15 و آغاز سده 16 میلادی جریان دارد و مربوط به یک خانواده اشرافی است که پادشاهی بزرگی را اداره می کنند.

در همین حیت که سریال Kingdom نگاهی ریزبینانه و جذاب توجه به شکاف طبقاتی جامعه فئودالی کره دارد، زامبی ها به راه ای متفاوت که تا به حال ندیده ایم درون قصـه شده و گره های داستانی و تنش را پیچیده تر می کنند. این سریال از جمله سریال هایی است که طبعا سپس از آخر هر قطعه، بلافاصله قطعه بعدی را پلی خواهید کرد. در ادامه با ما باشید.

زیادتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص بهترین سریال های کره ای نتفلیکس چیست؟ نظرات خود را در قسمت کامنت ها با پونل در بین بگذارید.[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا