افشاگری نفیسه روشن ؛ 5 نفر را مقصر از هم پاشیدن زندگیش خواند + [عکس استوری]

[ad_1]

افشاگری نفیسه روشن از دلیل جدایش از همسرش. 5 نفر را مقصر از هم پاشیدن زندگیش خواند. در ادامه مطلب نفیسه روشن افشاگری دنبال فیگار باشید.

نفیسه روشن استوری معناداری منتشر کرد. که در اون 5 نفر را مقصر از هم پاشیدن زندگیش خواند.

افشاگری نفیسه روشن

5 نفر را مقصر از هم پاشیدن زندگیش خواند + [عکس استوری]

نفیسه روشن افشاگری
نفیسه روشن افشاگری

نفیسه روشن یکی از پرحاشیه ترین بازیگران ایرانی است که زندگی خصوصی او چندین بار سوژه رسانه ها شده است. این بازیگر که فالوورهای زیادی در صفحه خود دارد به تازگی عکسی از خانه مجلل خود در استوری اینستاگرامش منتشر کرده است. نفیسه روشن بازیگری را از دوران دبیرستان با بازی در نمایش های مدرسه شروع کرد. او به سبب علاقه ای که به بازیگری داشت در کلاس های بازیگری حمید سااریگیان شرکت کرد.

زیادتر بخوانید:

5 نفر را مقصر از هم پاشیدن زندگیش خواند + [عکس استوری]

نفیسه روشن افشاگری
نفیسه روشن افشاگری

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار افشاگری نفیسه روشن سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا