استوری مخصوص شب چهارم محرم ؛ استوری شب چهارم محرم ۱۴۰۱+ [فیلم]

[ad_1]

استوری مخصوص شب چهارم محرم . استوری فراوان زیبا شب چهارم محرم ۱۴۰۱. در ادامه مطلب شب چهارم محرم استوری مخصوص دنبال فیگار باشید.

خبرگزاری مهر برای مشارکت در این تعظیم شعائر حسینی هر روز استوری مخصوص اون شب از ماه محرم را برای دانلود و استفاده در صفحات شخصی تان در اینستاگرام و واتساپ تقدیم دید تان می‌کند.

استوری مخصوص شب چهارم محرم

استوری شب چهارم محرم ۱۴۰۱

شب چهارم محرم استوری ویژه
شب چهارم محرم استوری مخصوص

ماه محرم از راه رسید و شیعیان و آزادگان دنیا در سوگ شهدای کربلا نشسته‌اند. عزاداری، احیا خط خون و شهادت، و رساندن صدای مظلومیت آل علی به گوش تاریخ است. «اشک»، زبانِ قلب است و «گریه»، داد عصر مظلومیّت. سیاه پوش کردن کوچه و خیابان و دیوارهای خانه‌مان کاری است که از کودکی در کنار پدر و مادرهایمان با شور و حال خاصی انجام می‌دادیم.حال در این روزگار، فراتر از خانه و خانه‌مان، صفحات شخصی‌مان را در فضای غیر واقعی، رنگ و بوی حسینی می‌بخشیم.

زیادتر بخوانید:

 استوری شب چهارم محرم ۱۴۰۱

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار استوری مخصوص شب چهارم محرم سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا